Konkurs "Internet z głową"

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu w naszej szkole odbył się konkurs „Internet z głową”. Uczniowie wykonywali prace na temat zasad korzystania z rzeczywistości wirtualnej i ergonomii użytkowania urządzeń multimedialnych.

Otrzymaliśmy wiele bardzo ciekawych i dobrych prac, a wyłonienie tych najlepszych nie było zadaniem łatwym. Wszystkim uczniom gratulujemy talentu i pomysłowości!

Wśród klas młodszych poszczególne miejsca zajęli:
I – Julia Czubska
II – Martyna Sowa
III – Kacper Wołynko

W klasach IV-VIII:
I – Krzysztof Dziubek
II – Franciszek Woźniak
III – Tadeusz Szczeblewski

Na szczególne wyróżnienie, ze względu na treść i estetykę, zasługuje również praca Michaliny Teichert.

Dzięki życzliwości firmy Atom Deweloper Sp. z o. o. na laureatów czekają atrakcyjne nagrody – tablety Samsung Galaxy, PowerBanki Fresh'n'Rebel, pamięci USB i bony podarunkowe do sieci Empik. Na wszystkich pozostałych, którzy zgłosili swój udział czeka niespodzianka w formie bonu do wspomnianego sklepu.

Uczniom klas młodszych nagrody zostały już wręczone przez Dyrektora Szkoły i Panią Pedagog. Uczniów klas starszych zapraszamy po odbiór dyplomów, nagród i podziękowań do gabinetu 0.21.

Jeszcze raz, gratulujemy!

Powiązane osiągniecia