Klasy 1g i 1f na wycieczce w Wieściszowicach w Rudawskim Parku Krajobrazowym

W ramach koła przyrodniczego w czwartkowy poranek klasy 1g i 1f wybrały się na wycieczkę krajobrazową do miejscowości Wieściszowice w Rudawskim Parku Krajobrazowym. Celem wycieczki były Kolorowe Jeziorka, które leżą u podnóża Wielkiej Kopy (871 m n.p.m.). Powstały one w miejscu wyrobisk dawnych niemieckich kopalni. Obecnie stanowią atrakcję krajobrazową o czym uczniowie mogli przekonać się osobiście. Po wędrówce nadszedł czas na odpoczynek i ognisko. Pieczone kiełbaski oraz pianki bardzo wszystkim smakowały.

Działanie realizowane w ramach projektu, pn. ,,Ekolekcje w ławce i na trawie" dofinansowanego z programu ,, EKOPRACOWNIA - zielone serce szkoły" ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej