Klasa 3c uczestniczyła w programie "Apteczka Pierwszej Pomocy Emocjonalnej". Podczas zajęć dzieci wykonały własną apteczkę skarbów, którą uzupełniały wykonanymi skarbami takimi jak np. serduszka przyjaźni z masy solnej czy kluczyki wytrwałości. Założeniem programu było rozwijanie umiejętności emocjonalno-społecznych wśród uczniów.
Zajęcia prowadziła wychowawczyni Daria Hurkacz