Klasa 1c na wycieczce we Wrocławiu

Uczniowie klasy 1c spędzili wczoraj niezwykle ciekawy dzień we Wrocławiu. Swoją przygodę rozpoczęli od wizyty w Muzeum Radia Wrocław, gdzie zobaczyli, jak na przestrzeni lat zmieniały się urządzenia służące do przekazywania informacji.

Kolejnym punktem wycieczki były warsztaty „Wrocław w chmurach” w Multicentrum. Dzieci dowiedziały się, które budynki należą do najwyższych we Wrocławiu, a następnie wcieliły się w rolę architektów. Z ogromnym zaangażowaniem budowały wieżowce z klocków Knex, inspirując się wrocławskimi drapaczami chmur.

To był dzień pełen nowych doświadczeń, kreatywnej zabawy i nauki poprzez działanie.