II wrocławskie dni promocji zdrowia

27.09.2008 we Wrocławiu miały miejsce II wrocławskie dni promocji zdrowia, podczas których odbywały się liczne konkurencje sprawnościowe. Nasza szkołę reprezentowała 5 osobowa grupa młodzieży: Ada Jakubczak, Agnieszka Ławicka, Wiktor Ogunruku, Kuba Wałęcki, Kamil Nowicki opiekunem grupy był koordynator szkolny programu Trzymaj Formę Katarzyna Haśkiewicz

W biegu po zdrowie na dystansie 900 m najlepszym spośród wszystkich uczestników okazał się Kamil Nowicki, 3 był Kuba Wałęcki, Chłopcy zostali nagrodzeni licznymi pamiątkami, Następnie brali udział w rzutach do kosza na czas, a dziewczęta w teście teoretycznym odnośnie zdrowego odżywiania, w ramach programu Trzymaj Formę, po podsumowaniu wszystkich konkurencji nasze Gimnazjum zajęło 3 miejsce. Wszyscy świetnie się bawili, i wrócili z licznymi nagrodami indywidualnymi, a szkoła wzbogaciła się o sprzęt sportowy w postaci piłek. Ci co nie byli niech żałują!!!!!