I Turniej Szachowy Klas Pierwszych

W dniu 12 kwietnia 2018 roku w auli Szkoły Podstawowej nr 2 w Siechnicach o godzinie 9.00 pan Dyrektor Cezar Szeligiewicz dał sygnał do rozpoczęcia I-go Turnieju Szachowego Klas Pierwszych. Uczniowie klasy 1a, 1b i 1c po wylosowaniu jednej z pięciu grup walczyli każdy z każdym w swojej grupie. Po pierwszej rundzie nastąpiła runda druga w której uczniowie w zależności od zajętych miejsc w grupach rudny pierwszej zostali przydzieleni do: Grupy Mistrzowskiej, Grupy Światowej, Grupy Europejskiej, Grupy Polskiej, Grupy Dolnośląskiej. Najlepsi uczniowie pierwszej rudny walczyli w Grupie Mistrzowskiej o zajęcie pierwszego miejsca całego turnieju.

Po zaciekłym boju końcowa klasyfikacja wygląda następująco:

1 miejsce – Wiktor Warchoł z kl. 1a

2 miejsce – Filip Małycha z kl. 1b

3 miejsce – Adam Butkiewicz z kl. 1c

Oprócz uczniów, którzy zajęli czołowe lokaty, każdy uczestnik dostał pamiątkowy dyplom i drobny upominek.

Nagrody ufundowała Rada Rodziców i Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Siechnicach.

Bardzo dziękujemy!!!!!

Organizator Witold Szymański