Gala najlepszych

17 czerwca 2009 r.odbyła się w gimnazjum w siechnicach Gala Najlepszych. Uroczystość uświetnili swoją obecnością pan wójt Jerzy Fitek i pani wizytator Danuta Pacholicka.

Uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce oraz ich rodzice otrzymali z rąk pana dyrektora Cezara Szeligiewicza podziękowania i gratulacje. Podczas uroczystości uczniowie pokazali nam próbkę swoich talentów. Grupa teatralna ONEiONI zaprezentowali fragmenty przedstawienia "Obżartuch i jego dusza" a uczniowie z oddziału zamiejscowego w Świętej Katarzynie przedstawili fragmenty sztuki moliera "Szkoła żon". Ponadto mogliśmy wysłuchać wokalnych popisów zespołu AVISTA oraz gry na fortepianie Sławomira Krysy, a Damian Makowski wraz ze swoją partnerką zatańczył kilka tańców towarzyskich.