Finał roku z Programem EKOPRACOWNIA „Ekolekcje w ławce i na trawie"
Finał roku z Programem EKOPRACOWNIA „Ekolekcje w ławce i na trawie

Dziś w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – finał roku z Programem EKOPRACOWNIA „Ekolekcje w ławce i na trawie”. Wybrani uczniowie z klas 1-3 wzięli udział w konkursie wiedzy ekologicznej w formie popularnego quizu „Jeden z dziesięciu”.

W tegorocznej rywalizacji wszyscy uczniowie wykazali się niezwykłą wiedzą i zaangażowaniem.

Z dumą ogłaszamy zwycięzców:

1 miejsce: Franciszek Kleśta (2b), Iga Jagieło (1e)

2 miejsce: Leon Latoś (1a), Michał Drewniak (1g)

Podczas finału przyznano Certyfikaty Młodego Ekologa następującym osobom:

Leon Latoś (1a),

Aleksandra Moczulska (1b)

Laura Suszko (1c)

Jakub Zarzeczny (1d)

Iga Jagieło (1e)

Szymon Kwiatkowski (1f)

Michał Drewnia (1g)

Szymon Droździk  (2a)

Franciszek Kleśta  (2b)

Teodor Wojtczak  (2c)

Kamil Fluder (2d)

Grzegorz Tabaka (3c)

Hania Gierak (3e)

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom! Wasza wiedza i pasja do ekologii jest inspirująca i daje nadzieję na lepszą przyszłość dla naszej planety. Dziękujemy także wychowawcom i rodzicom za ich wsparcie i zaangażowanie w rozwijanie ekologicznej świadomości wśród uczniów.

Razem dbajmy o naszą Ziemię, uczmy się i bawmy w duchu ekologii!

Działanie realizowane w ramach projektu, pn. ,, Ekolekcje w ławce i na trawie " dofinansowanego z programu,, EKOPRACOWNIA - zielone serce szkoły" ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Powiązane osiągniecia