Festiwal projektów edukacyjnych

14 października 2011r. w dniu Święta Edukacji Narodowej, w naszej szkole, odbyła się prezentacja wybranych projektów edukacyjnych, które w zeszłym roku były realizowane przez uczniów gimnazjum w Siechnicach i Świętej Katarzynie.

Zaprezentowali się między innymi uczniowie gimnazjum w Siechnicach realizujący projekt o "Prawidłowym odżywianiu" pod opieką p. Magdaleny Zatoń, grupa zajmująca się filmem anglojęzyczny pod tytułem "Z życia gimnazjum" pod opieką pani Barbary Sobieraj, koło regionalne ze swoim opiekunem panią Magdaleną Rachwał, które zaprezentowało przewodnik po Siechnicach. Podopieczni szkolnego doradcy zawodowego, pani Beaty Stal ("Mała firma to takie proste") oraz grupa naszych kolegów i koleżanek z koła teatralnego, którzy uczestniczyli w projekcje pt.: "Wrocławskie krasnale symbolem przynależności regionalnej" pod opieką pani Barbara Solarek.