Dzień Życzliwości

W dniu 21.11.2018 r. obchodziliśmy w naszej szkole "Dzień Życzliwości". Obowiązujący kolor - żółty, który już drugi rok jest znakiem rozpoznawczym tego dnia. Dzieci z klas młodszych wraz z wolontariuszami z klas starszych, odwiedziły dyrekcje szkoły i Burmistrza Siechnic Pana Milana Usaka. Aby rozpowszechnić idee Dnia Życzliwości wśród mieszkańców naszego miasta, korowód uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Siechnicach, przeszedł ulicami i wręczył drobne upominki, wykonane przez dzieci, w okolicznych sklepach, firmach i bankach. Wszystkim nauczycielom, uczniom, rodzicom i mieszkańcom życzymy uśmiechu i wzajemnej życzliwości na każdy dzień.

Akcje obchodów Dnia Życzliwości zorganizowały Pani Jolanta Bojara, Pani Marlena Teichert i Pani Grażyna Kowal.