Dzień Ziemi (oddz. zam.)

W dniu 22 kwietnia uczniowie GOZ w Św. Katarzynie obchodzili światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji nauczycielka biologii i chemii p. Agnieszka Mrowiec przygotowała wraz z uczniami przedstawienie ekologiczne, w które zaangażowana została każda klasa naszej szkoły. I tak też mogliśmy zobaczyć pokaz multimedialny przedstawiający najpiękniejsze zakątki naszej ziemi, usłyszeć piosenkę i wiersz nawiązujący tematyką do obchodów Dnia Ziemi oraz zobaczyć barwny pokaz mody ekologicznej. Uczniowie przygotowali również ekologiczne zakładki do książek, które rozdawali zgromadzonej publiczności. Cała szkoła została udekorowana plakatami.

Tym oto sposobem organizatorzy chcieli kształtować odpowiednie postawy ekologiczne u tych, którzy mają duży wpływ na funkcjonowanie i wygląd ziemi.