Dzień Gier Planszowych

09 października nasi uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w I Szkolnym Dniu Gier Planszowych. Dzięki wsparciu Wolontariuszy ze stowarzyszenia „Druga Runda” i Klubu Gier Planszowych „Czwartkowe Rozdania” próbowali swoich sił w ogromie różnorodnych gier, zgodnie z ich zainteresowaniami, wiekiem i umiejętnościami. Niektóre z klas, pod czujnym okiem profesjonalistów brały udział z rozgrywkach ze swoimi kolegami, a w czasie przerw wszyscy pozostali uczniowie mogli poznać gry planszowe, karciane i logiczne.

Ze względu na duże zainteresowanie uczniów i zaangażowanie Wolontariuszy za dwa tygodnie uczniowie ponownie będą mogli wejść w świat gier planszowych :)

Dziękujemy naszym Wolontariuszom za wsparcie i pomoc w organizacji Szkolnego Dnia Gier Planszowych.

Organizatorzy Marta Cetnarowska i Marlena Teichert