Drzwi Otwarte Gimnazjum - Oddział Zamiejscowy

12 kwietnia w gimnazjum odbyły się Dni Otwarte, podczas których odwiedzili nas rodzice uczniów, uczniowie klas szóstych oraz absolwenci. Po pokazie filmu o szkole Marty Kolanko z kl. IIIf nastąpiła recytacja wierszy przez laureatów Gminnego Konkursu Recytatorskiego Joannę Wojciechowicz i Miłosza Rajczakowskiego. Po przedstawieniu projektu edukacyjnego o Afryce "Podróż z przymrużeniem oka" Kasi Płazińskiej, Marty Szczygieł i Marceliny Bronowickiej z kl. IIIf przygotowanego pod kier. p. Anny Lipskiej wystąpiły laureatki konkursu piosenki angielskiej Kasia Płazińska, Dominika Kowalska i Ola Paczkowska.

Ciekawe eksperymenty chemiczne wykonała p. Agnieszka Mrowiec, po których wszyscy udali się na debatę "Sąd nad antyobywatelem" przedstawiony przez młodzież z kl. IIIf, Ie, If pod kierunkiem p. Barbary Kucharskiej.

Na koniec czekał na wszystkich słodki poczęstunek przygotowany przez klasę IIIe, IIIf i p. Eweliną Perkowską oraz wystawa prac plastycznych i rękodzięła uczniów "Gala talentów" zorganizowaną pod kierunkiem p. Marty Kurpios.