Bal Absolwenta

25 czerwca 2014 roku w auli naszego gimnazjum odbył się Bal Absolwenta. Wśród zaproszonych gości był m.in. pan burmistrz Milan Usak i pani kurator Danuta Pacholicka. Tradycyjnie pierwszym punktem uroczystości był polonez wykonany z wielką gracją przez uczniów klas trzecich. W części artystycznej młodzież odegrała zabawne scenki z życia szkolnego ilustrowane dobranymi fragmentami muzycznymi. Widowisko zostało nagrodzone gromkimi brawami. Prowadzący uroczystość: Dominika Czyżak i Kacper Karkut zapowiedzieli również występy Marcina Standio i Arkadiusza Sabata. Na zakończenie występów trzecioklasiści podziękowali wszystkim nauczycielom wręczając im piękne róże.

W części oficjalnej uroczystości dyrektor Cezar Szeligiewicz wręczył medal Absolwenta Roku, który w tym roku przypadł Marcinowi Standio z klasy 3 C, oraz nagrodził najlepszych uczniów ze wszystkich przedmiotów. Tradycyjnie również pani Katarzyna Haśkiewicz pożegnała zawodniczki, które zakończyły swoją karierę w reprezentacji naszej szkoły. Po części oficjalnej wszystkim pozostała już tylko zabawa.