Andrzejkowy Bal Absolwenta

W dniu 25 listopada 2016 roku w godzinach od 17.00 do 20.00 odbył się Andrzejkowy Bal Absolwenta z udziałem naszych zeszłorocznych absolwentów.

Program Balu:

• wróżby andrzejkowe odbyły się na korytarzu przed wejściem do auli w godzinach 18.00 - 19.00
  • wybór Króla i Królowej balu (najlepsze przebranie). Wyboru dokonało jury w skład, którego weszli: członkowie koła fotograficznego wraz z opiekunami. O godzinie 19.00 nastąpiło ogłoszenie wyników i ukoronowanie Króla i Królowej Balu. Królową Balu została Monika Kluza z klasy 2b a Królem Balu Daniel Niedziela z klasy 2c. GRATULUJEMY!!!
  • dyskoteka w auli szkolnej od godziny 17.00 do 20.00.

Wykonaniem plakatu, dekoracji i wróżb zajęli się członkowie koła pod nadzorem opiekunów balu. Obsługą fotograficzna imprezy zajęły się Martyna Kwiecińska i Julia Kucharska, członkinie Szkolnego Koła Fotograficznego.

Opiekunowie i organizatorzy: Jagoda Dusza i Witold Szymański plus członkowie Szkolnego Koła Fotograficznego.

Powiązane strony