W dniach 15-23 czerwca nasza szkoła wzięła udział w międzynarodowej akcji czytelniczej „Czytanie na Polanie”. Podczas lekcji języka polskiego uczniowie klas 4A, 4E i 5C opuścili szkolne ławki i przenieśli się na świeże powietrze, by wspólnie oddać się lekturze.
Głównym celem akcji jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz pokazanie, że książka nie musi być przykrym obowiązkiem. Bo czytać można wszędzie!
To były wyjątkowe spotkania z książką – pełne relaksu, wspólnego czytania i inspirujących rozmów.