Matematyczny Marsz na Orientację

zewnętrzny ogólne

Dziś, 3 października 2020 r. ruszył kolejny Matematyczny Marsz na Orientację. Tym razem zawody odbywają się w Żmigrodzie. Naszą szkołę reprezentują 3 patrole z odpowiednich minut startowych. 190 minuta to Emilia Stępień (7A), Rafosz Pietkiewicz(7B) i Krzysztof Siemiątkowski (7B). Najmłodszym patrolem z 200 minutą startową jest Michalina Skórska (5b), Mateusz Suszko (5b) oraz Kacper Stanik (6b). Stawkę zamykają uczniowie klasy 8A w składzie: Jakub Obecny, Oliwier Pociecha i Dominik Grzebieniak. Zawodnicy na podstawie mapy odnajdują punkty kontrolne w terenie, potwierdzając je na specjalnej karcie oraz rozwiązują zadania matematyczne. Na ukończenie biegu mają 45 min. Wszystkim uczestnikom życzymy jak najlepszych wyników. Opiekunem grup jest pani Jadwiga Dusza.

Zobacz relację z wydarzenia