Finał etapu szkolnego konkursu - GPS po zawodach

szkolny ogólne

28 listopada 2019 roku odbył się finał etapu szkolnego konkursu "GPS po zawodach". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 7 i 8 a zorganizowany jest przez Centrum Kształcenia Zawodowego we Wrocławiu.

Udział wzięło 5 drużyn, każda drużyna była 3 osobowa. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać plakat nt. wybranego przez siebie zawodu i zaprezentować go publicznie przed uczniami i jury złożonego z pana Dyrektora Cezara Szeligiewicza, panią Joanną Borecką-Papiorek i pana Witolda Szymańskiego.

Zwycięska drużyna to uczniowie klasy 8a w składzie: Zofia Czuchnicka, Maja Kamińska, Sebastian Pachut, którzy stworzyli plakat do zawodu: technik żywienia i usług gastronomicznych przechodzi do kolejnego etapu.

II etap konkursu to wykonanie filmu promującego zawód wytypowany przez organizatora konkursu.

Drużynie życzymy sukcesów w dalszych etapach konkursu i dostania sie do ścisłego finału.

Organizatorzy etapu szkolnego

Joanna Borecka-Papiorek, Witold Szymański