Obiady na rok szkolny 2023/2024

ROK SZKOLNY 2023/2024

Szanowni Państwo,

Informujemy, że wydawanie obiadów w Szkole Podstawowej nr 2 w Siechnicach rozpocznie się od 11 września.

W szkole będą wydawane dwa rodzaje posiłków:

- pełnopłatny z cateringu

- zupa z programu "Gorący posiłek w szkole”, której koszt wynosi 2,50 zł. W celach organizacyjnych programu " Gorący posiłek w szkole" prosimy o przekazanie wychowawcom klas do 6 września, deklaracji na zupę wraz z klauzulą RODO, która jest umieszczona na stronie szkoły w zakładce obiady. Deklarację można również pobrać u wychowawców klas, bądź  w sekretariacie szkoły.

Wszelkich szczegółowych informacji, dotyczących sposobu zamawiania oraz opłacania zupy udzielimy Państwu 8 września poprzez system Librus. Przekażemy również Regulamin programu "Gorący posiłek w szkole". Informacje od firmy Cateringowej "Smaczny Obiad", która będzie dostarczać posiłki do naszej szkoły, umieścimy na stronie internetowej szkoły w aktualnościach oraz w zakładce obiady.

Deklaracja na zupę w zakładce OBIADY

SP2 Siechnice