Grono pedagogiczne

SZELIGIEWICZ CEZAR - historia -  dyrektor
KALISZCZAK ARTUR - wychowanie fizyczne - wicedyrektor
BIELEC AGATA - wychowawca świetlicy
BIERNACKA SYLWIA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
BOCIAN-WOŹNIAK KATARZYNA - język polski
BOJARA JOLANTA - wychowawca świetlicy
BORECKA-PAPIOREK JOANNA - język niemiecki
CETNAROWSKA MARTA - psycholog
CIOSK EWELINA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
CHYŻY ELŻBIETA - muzyka, plastyka
CUPRYŚ kAMILLA - nauczyciel współorganizujący procesy kształcenia
CZERMIŃSKA BEATA - nauczyciel współorganizujący procesy kształcenia
DERCZ NATALIA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
DRWAL GABRIELA - nauczyciel matematyki i informatyki
DUDYCZ RENATA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
DULSKA OKNIAŃSKA AGNIESZKA - nauczyciel współorganizujący procesy kształcenia
DUSZA JADWIGA - matematyka, informatyka
DZIAMBOR BEATA - język polski
GALEWSKA EWA - fizyka
HABER AGNIESZKA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
HAŁUPKA MAŁGORZATA - język  angielski
HAŚKIEWICZ KATARZYNA - wychowanie fizyczne
HAŚKIEWICZ-CZARNOWUSY MONIKA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
HOJKO ELŻBIETA - matematyka
HORBAL BEATA - język angielski
HURKACZ DARIA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
JANCZAK JUSTYNA - wychowawca świetlicy
KASPROWICZ BOŻENA - nauczyciel współorganizujący procesy kształcenia
KIELAR MARTA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
KŁAK KAMILA - matematyka, informatyka
KOŁODZIEJSKA AGATA - język angielski
KOWAL GRAŻYNA - pedagog
KOZŁOWSKA ANNA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
KRUPA KRYSTYNA - nauczyciel współorganizujący procesy kształcenia
KURPIOS MARTA - nauczyciel współorganizujący procesy kształcenia
LIPSKA ANNA - wychowanie fizyczne
ŁUCZYŃSKA-BURY BOŻENA - biologia, WDŻWR
MARCUN MONIKA - język  niemiecki
MARTYNA BARBARA - język  polski
MARKOWICZ MARIOLA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
MORAWSKA-KUCHNO IWONA - zajęcia artystyczno-techniczne, plastyka
MROWIEC AGNIESZKA - biologia, chemia
MROWIEC RYSZARD - język  angielski
MUCHA KAZIMIERA - geografia
NADBRZESKI ADAM - wychowanie fizyczne
NOWOCZEWSKA TORBUS ANETA - matematyka
NOWAK JOANNA - wychowawca świetlicy
PERKOWSKA EWELINA - matematyka
PIŁAT MARTA - nauczyciel współorganizujący procesy kształcenia
RACHWAŁ MAGDALENA - historia, wos
RUCZAJ JOANNA - wychowawca świetlicy
RULEWSKA JUSTYNA - terapeuta
SINIARSKA ANGELA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
SKRĘTKOWICZ NIESTRZĘBA MARTA - język  polski
SŁAWIŃSKI KAMIL - religia
SOBIERAJ BARBARA - język angielski
SOLAREK BARBARA - język polski, warsztaty teatralne
STAŃCZYK AGNIESZKA - nauczyciel współorganizujący procesy kształcenia
SUTY AGATA - język  polski
SZEWCZYK JOANNA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
SZULGA SOCHACKA IWONA - wychowawca świetlicy
SZWEJ KRZYSZTOF - wychowanie fizyczne
SZYMAŃSKA WANOT KATARZYNA - nauczyciel współorganizujący procesy kształcenia
SZYMAŃSKI WITOLD – szkolny doradca zawodowy
TAWKIN ANNA - biblioteka
TEICHERT MARLENA - logopeda
TRELAK ANNA - terapeuta
TURCZYNOWSKA LIDIA - nauczanie edukacji wczesnoszkolnej
WYCHOWANIEC GRAŻYNA - religia
ZATOŃ MAGDALENA - biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
ZAWER ALEKSANDRA - pedagog
ZIÓŁKOWSKA MARIOLA - chemia