Harmonogram Konkursów 2019/2020

Harmonogram konkursów w roku szkolnym 2019/2020

Lp.

Miesiąc

Nazwa konkursu

Osoby odpowiedzialne

1.

Wrzesień

Europejski Dzień Języków.

Nauczyciele języków obcych.

2.

Wrzesień

Wystawa DACHAL-A

J. Borecka-Papiorek.

3.

Wrzesień

XV Olimpiada Matematyczna Juniorów

Gabriela Drwal.

4.

Październik

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

J. Dusza/ E. Hojko

5.

Październik

Matematyczny Marsz na Orientację.

J. Dusza.

6.

Październik

Akcja- programowanie

G. Drwal, J. Dusza

7.

Październik

Konkurs dotyczący wiedzy o Księżnej Annie z Przemyślidów/edukacja regionalna/

M. Rachwał

8.

Październik

Pumpkin Day/

A. Kołodziejska, M. Marcun,

M. Hałupka, B. Sobieraj

9.

Listopad

Gminny Konkurs literacki ”Mój świat, moja poezja”

Poloniści.

10.

Listopad

Konkurs frazeologiczny.

K. Bocian, poloniści.

11.

Listopad

Alfik matematyczny.

J. Dusza.

12.

Listopad

Szkolny konkurs poezji religijnej.

Ks. Kamil Sławiński, J. Wijatyk

13.

Listopad

VII Dyktando.

B. Martyna.

14.

Październik

Zakładka do książki

K. Bocian-Woźniak

15.

Grudzień

Gminny konkurs plastyczny” Witraż bożonarodzeniowy”

E. Chyży, I. Kuchno-Morawska.

16.

Grudzień

Olimpiada geograficzna- etap szkolny.

K. Mucha.

17.

Grudzień

Alfik humanistyczny.

B. Dziambor

18.

Grudzień

„Pierniki jak marzenie” konkurs

I. Kuchno-Morawska, E. Chyży.

19.

Grudzień

Gminny przegląd Jasełek

G. Wychowaniec, E. Chyży

20.

Grudzień

Szopka Rzeźbiarska. Konkurs Wojewódzki

E. Chyży, I. Kuchno-Morawska

21.

Grudzień

Konkurs na  kartkę bożonarodzeniową w języku obcym.

M. Marcun, M. Hałupka.

22.

Styczeń

Eliminacje szkolne powiatowego konkursu języków obcych.

M. Marcun.

23.

Styczeń

Orszak Trzech Króli.

Ks. K. Sławiński, katechetki

24.

Styczeń-Luty

Sudoku

E. Hojko.

25.

Styczeń-Luty

Konkurs Wiedzy Pożarniczej.

M. Zatoń.

26.

Luty

Szkolny Konkurs  Recytatorski.

A. Syty.

27.

Marzec

Szkolny Turniej Szachowy.

W. Szymański

28.

Marzec

„Sylwetka znanego pisarza” -konkurs polonistyczny.

K. Bocian, A. Suty.

29.

Marzec

Kangur matematyczny

E. Perkowska.

30.

Marzec

Konkurs plastyczny o liczbie Pi

E. Perkowska, J. Dusza.

31.

Marzec

„Młody chemik eksperymentuje”

A. Mrowiec

32.

Marzec

Konkurs fotograficzny

W. Szymański.

33.

Marzec/Kwiecień

Konkurs  na Exlibris Biblioteki Szkoły Podstawowej

E. Chyży, I. Kuchno-Morawska

34.

Marzec/Kwiecień

Konkurs Ekoplaneta

A. Mrowiec

35.

Marzec/Kwiecień

Konkurs Galileo/biologiczno-chemiczny/

A. Mrowiec

36.

Kwiecień

Konkurs klasowy „dzień Ziemi”

E. Galewska, A. Mrowiec.

37.

Kwiecień

Konkurs na najpiękniejszą palmę.

E. Chyży, G. Wychowaniec. A. Tawkin.

38.

Kwiecień

„ Pięć powodów dla których warto czytać” konkurs polonistyczny

K. Bocian-Woźniak.

39.

Kwiecień

Konkurs plastyczno-językowy ”Ostern in Deutschland”

M. Marcun, J. Borecka-Papiorek

40.

Maj

Konkurs piosenki angielskiej

R. Mrowiec, B. Horbal.

41

Maj

„Od czytania do mówienia” konkurs polonistyczny.

K. Bocian-Wożniak, A. Suty.

42.

Maj

„Szczęśliwa siódemka” konkurs ogólnoliteracki.

A. Tawkin.

43.

Maj

Tydzień biblioteki szkolnej-projekt biblioteczny.

A. Tawkin.

44.

Według harmonogramu

Zdolny Ślązak

Nauczyciele przedmiotów.

45.

Cały rok szkolny.

Konkursy organizowane przez podmioty zewnętrzne; powiatowe, wojewódzkie, ogólnopolskie.

Nauczyciele przedmiotów.