Relacje
2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009

Święty Mikołaj w Szkole Podstawowej nr 2
15
06.12.2019
Akcja-inspiracja! Piknik edukacyjny ogólnopolskiej organizacji PROJEKTOR
45
29.11.2019
Finał etapu szkolnego konkursu - GPS po zawodach
15
28.11.2019
Pokaz Grupy Rekonstrukcji Historycznej
19
28.11.2019
Uhonorowaniu laureatów VII Dyktanda Niepodległościowego "Po polsku o historii"
7
27.11.2019
Szkolny konkurs "Alfik matematyczny"
6
27.11.2019
„Mój świat, moja poezja” – wyniki Powiatowego Konkursu Poetyckiego
6
26.11.2019
Turniej szachowy "Cztery pory roku - jesień"
5
23.11.2019
Dyskoteka klas 7 - 8 i absolwentów
22
22.11.2019
Dzień Życzliwości
18
21.11.2019
Powiatowe zawody w piłce koszykowej dziewcząt Kobierzycach
6
19.11.2019
Uroczystość z okazji - 10 lat Stowarzyszenia Odra – Niemen i akcji Rodacy – Bohaterom
7
16.11.2019
Gminne Obchody Narodowego Święta Niepodległości - Rodzinna Parada Patriotyczna
35
14.11.2019
Gminne zawody w koszykówce
10
13.11.2019
Bartosz Stanek z kl. 6c laureat VII Dyktanda Niepodległościowego o zasięgu wojewódzkim
3
08.11.2019
Bartosz Stanek z kl. 6c laureat VII Dyktanda Niepodległościowego o zasięgu wojewódzkim
08.11.2019
Święto Niepodległości 11 Listopada - apel
31
08.11.2019
Turniej o Puchar Tymbarku
4
04.11.2019
Święto Dyni klasy 4-8
55
30.10.2019
Kiermasz Słodkości dla Tomcia
6
30.10.2019
Święto Dyni w klasie 2a
8
30.10.2019
Wyniki konkursu Pumpkin Day w klasach 1 - 3
3
29.10.2019
BohaterON w Twojej Szkole
1
29.10.2019
Wycieczka klasy VIIb i VIIIa do obozu koncentracyjnego w Gross-Rosen
6
25.10.2019
Wybory do Samorządu Uczniowskiego
6
24.10.2019
Ceremonia pasowania na ucznia - klasa 1c
56
23.10.2019
Ceremonia pasowania na ucznia - klasa 1b
42
23.10.2019
Ceremonia pasowania na ucznia - klasa 1a
54
23.10.2019
Wycieczka do Drezna
18
22.10.2019
Klasa VIII b w Kwaterze Głównej Centrum Laser-Tag we Wrocławiu
22
10.10.2019
Wyniki konkursu EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH w klasach I - III
07.10.2019
Matematyczny Marsz na Orientację
21
05.10.2019
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
15
04.10.2019
Maria Węglarowicz na zawodach kadetów w Karate WKF zdobyła brązowy medal
1
01.10.2019
VII Dyktando Niepodległościowe "Po polsku w historii" - etap szkolny
10
01.10.2019
XVI Konkurs Plastyczny Za rogatkami Wrocławia
8
27.09.2019
Europejski Dzień Języków
24
26.09.2019
XV Olimpiada Matematyczna Juniorów 2019/2020
2
26.09.2019
Dzień Sportu w Szkole Podstawowej nr 2
31
17.09.2019
Bezpieczna droga do szkoły - szkolenie klas 1
19
11.09.2019
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 klasy 4-8
20
02.09.2019
Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 klasy 1-3
9
02.09.2019
Wiktor Warchoł na Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych w Rzeszowie
7
29.08.2019