VI Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

W dniu 26 kwietnia 2017 roku na 2,3 i 4 godzinie lekcyjnej w auli naszego gimnazjum odbył się VI Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej.
Konkurs nadzorowało jury w składzie- p.Elżbieta Chyży (nauczycielka muzyki), p. Beata Horbal i p. Ryszard Mrowiec (nauczyciele języka angielskiego).
Do konkursu przystąpili uczestnicy, którzy w wyznaczonym regulaminem konkursu terminie dostarczyli podkład muzyczny do prezentowanego przez siebie utworu.

W konkursie udział wzięło 12 wokalistów (w tym 2 duety). Lista uczestników i ich utworów prezentowała się następująco:

1. Żelezik Paulina (IIIF) - Alicia Keys "If I Ain't Got You"
  2. Szwabowska Monika (IIIF)-Ed Sheeran "Supermarket Flowers"
  3. Piechaczyk Weronika (IIIF) - Ruth B "Lost Boy"
  4. Józefiak Wiktoria (IIIF) - Depeche Mode "Enjoy the Silence"
  5. Wysokiński Grzegorz, Polkowski Patryk (IIIA) - Olly Murs&Rizzle Kicks "My Heart Skips a Beat"
  6. Ner Jakub (IIE) - Ed Sheeran "Shape of You"
  7. Kurowska Weronika (IIE) - Birdy "People help the people"
  8. Szeptucho Natalia (IIB) - Christina Aquillera "Bound to You"
  9. Cieślik Sylwia (IIIA ) - Owl City "Fireflies"
  10. Grendysz Paulina, Piasecka Gabriela (IIC) - Rihanna "Diamonds"
  11. Bykowski Karol (IE) - John Lennon "Imagine"
  12. Szczeciński Cezary (IB) - Josh Groban "You raise me up"

Po długiej i burzliwej naradzie jury przyznało zwycięskie miejsca. I tak:

I miejsce zajęła Żelezik Paulina z klasy IIIF;
II miejsce- Szeptucho Natalia (IIB);
III miejsce- duet Wysokiński Grzegorz, Polkowski Patryk (IIIA).
Przyznano również 2 wyróżnienia, które otrzymali Bykowski Karol (kl. IE) oraz Szczeciński Cezary (kl. IB).

Wszystkich zainteresowanych występami nagrodzonych osób odsyłamy do video relacji zamieszczonych na stronie naszego gimnazjum.
Laureaci konkursu zaprezentowali swoje utwory uczniom na 4 godzinie lekcyjnej w auli gimnazjum i zebrali gromkie brawa!
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu, odwagi oraz wytrwałości! Pozostałych uczniów zachęcamy do udziału w naszym konkursie w przyszłym roku.

Organizatorzy konkursu :)

Powiązane osiągniecia