Uczniowie klas 2 w Siechnicach aktywnie włączają się w akcję sprzątania

W dniu 28 września uczniowie klas 2 wzięli udział w akcji sprzątania okolicy nad zbiornikiem wodnym Laguna w Siechnicach. To wydarzenie miało na celu edukację młodego pokolenia i promocję odpowiedzialności za środowisko.

Akcja sprzątania okolicy odbywa się regularnie i stanowi ważny element edukacyjny w życiu uczniów. Dzieci uczą się odpowiedzialności za swoje otoczenie oraz konsekwencji niewłaściwego gospodarowania odpadami.

Podczas akcji, uczestnicy nie tylko pracowali nad czystszym środowiskiem, ale również mieli okazję współpracować jako zespół z przedstawicielami rodziców. Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia i zaangażowania Państwa Kozdrowickich, którzy nam pomagali, a także zorganizowali słodki poczęstunek dla uczestników akcji.

Jesteśmy wdzięczni uczniom i przedstawicielom rodziców za ich zaangażowanie i wkład w poprawę naszej lokalnej społeczności oraz środowiska naturalnego.