Ogród Edukacyjny przy Szkole - Inicjatywa, która Rozkwita!

Ogród Edukacyjny stał się rzeczywistością dzięki  zaangażowaniu uczniów z klas 2b i 4c oraz wsparcia Pana Krzysztofa Wilczka, który zbudował piękne drewniane skrzynie, pełniące funkcję doniczek dla naszych kwiatów cebulowych.

Teraz nasza szkoła ma nie tylko sale lekcyjne i korytarze, ale także ogród, którym możemy się cieszyć. To pierwszy etap projektu, który ma na celu stworzenie kolorowej i edukacyjnej przestrzeni, która będzie cieszyć nasze oczy i umysły. Nasi mali ogrodnicy pracowali z zaangażowaniem, sadząc pierwsze kwiaty cebulowe. Obserwujemy je teraz z niecierpliwością i nie możemy doczekać się wiosny, kiedy to cały ogród rozkwitnie w piękny sposób. Każdy z naszych uczniów ma okazję do nauki i zabawy w ogrodzie, ucząc się o roślinach i procesach wzrostu, rozwijając przy tym umiejętności odpowiedzialności i troski o środowisko.

Ogród Edukacyjny nie tylko cieszy oko, ale również staje się miejscem, w którym dzieci uczą się praktycznych umiejętności, dbają o rośliny i naturę oraz rozwijają zainteresowania przyrodnicze. To miejsce, w którym nauka staje się przyjemnością, a kontakt z przyrodą staje się codziennością.

Jesteśmy dumni z naszych uczniów i wszystkich osób zaangażowanych w ten projekt. Ogród Edukacyjny to nie tylko przestrzeń, w której rosną kwiaty, ale również przestrzeń, która rozwija umysły i serca naszych dzieci. To miejsce, które uczy nas szacunku dla przyrody i jej piękna. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody z ogrodem edukacyjnym, i jesteśmy pewni, że w kolejnych sezonach będzie on rosnąć wraz z naszymi marzeniami i pomysłami.