Konkurs fotograficzny "Woda w obiektywie"
Konkurs fotograficzny

Szanowni uczniowie,

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom szkolnego konkursu fotograficznego ,,Woda w obiektywie". Przyjęliśmy wiele pięknych i kreatywnych prac, które pokazują różnorodne oblicza wody.

Po dokładnej analizie wszystkich zgłoszeń jury wyłoniło trzech zwycięzców:

I miejsce – Nadia Jankowska (klasa 4D)

II miejsce – Wiktor Warchoł (klasa 7C)

III miejsce – Paweł Ciechanowicz (klasa 5B)

Wyróżnienia otrzymują:

Hanna Podsiedlik klasa 4C

Maja Korościk klasa 5B

Jakub Pawlicki klasa 5B

Antoni Szydłowski klasa 4C

Adam Dodson klasa 6A

Zuzanna Wysocka klasa 4

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie oraz za przesłane prace. Gratulujemy zwycięzcom i zachęcamy do udziału w naszych kolejnych konkursach fotograficznych.

Wszystkich uczniów o terminie wręczenia drobnych upominków poinformujemy indywidualnie.

Działanie realizowane w ramach projektu ,, Ekolekcje na ławce i na trawie" dofinansowanego z programu ,, EKOPRACOWNIA-zielone serce szkoły" ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Powiązane osiągniecia