Koncert charytatywny

Dnia 19.06.2016 r. o godz. 16:00 w GCK w Św. Katarzynie odbył się koncert charytatywny na rzecz chorego absolwenta. Okazało się, że ludzi dobrych i życzliwych w naszej gminie nie brakuje. Zaszczycił nas swoją obecnością Burmistrz Gminy Siechnice. Organizatorami imprezy byli nauczyciele i uczniowie gimnazjum. Występy uczniów i absolwentów naszej szkoły stworzyły niepowtarzalny klimat. Wszystkich artystów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności należy koniecznie wymienić:
Mistrzów Tańca Towarzyskiego: Karolinę Kozów i Dawida Kozów a także popularnego producenta muzyki hardstyle: Pawła Gossa. Gościem specjalnym natomiast była Yui (Filipiny) wolontariuszka obozów językowych Euroweek (a także uczestniczka programów "Mam Talent" i "The voice of Poland"). Miła atmosfera i wspaniałe występy sprawiły, że koncert zapewne pozostanie na dłużej w pamięci większości uczestników.