Gra terenowa - "Tropami dzikich zwierząt"
Gra terenowa -

Wszystkie klasy czwarte w ramach lekcji przyrody brały udział w grze terenowej ,,Tropami dzikich zwierząt”.

Zadania, które musieli wykonać podczas gry to między innymi: rozpoznanie tropów i śladów różnych gatunków zwierząt, zagadki o zwierzętach oraz rebus przyrodniczy.

Dzięki tej grze uczniowie mieli okazję nauczyć się rozpoznawać ślady oraz tropy dzikich zwierząt, co pozwoliło im lepiej zrozumieć otaczający świat przyrody. Dodatkowo, praca w grupach pozwoliła im rozwijać umiejętności współpracy i komunikacji. Była to więc zarówno ciekawa, jak i pouczająca lekcja przyrody dla wszystkich klas czwartych.

Działanie realizowane w ramach projektu, pn. ,,Ekolekcje w ławce i na trawie" dofinansowanego z programu,, EKOPRACOWNIA - zielone serce szkoły" ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu i Narodowego Funduszu