Drzwi Otwarte 2016 - Św. Katarzyna

19 marca w naszej szkole odbyły się Drzwi Otwarte, podczas których uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności.

Na początku prezentację multimedialną autorstwa Jakuba Bryndzy związaną z rocznicą 750 - lecia śmierci patronki szkoły przedstawiła Weronika Piechaczyk. W programie wystąpili laureaci konkursu piosenki angielskiej: Paulina Żelezik, Monika Szwabowska i Aleksandra Siarkowska . Wiktoria Józefiak i Monika Szwabowska przedstawiły projekt edukacyjny z j. angielskiego o Beatlesach a następnie został zaprezentowany projekt pod kier. p. A. Lipskiej "Cudze chwalicie swego nie znacie".

Wiersze recytowali laureaci konkursu szkolnego: Natalia Birecka, Piotr Wołodkowicz i Paulina Żelezik. W gabinecie biologicznym odbyły się eksperymenty chemiczne pod kierunkiem p. A. Mrowiec.

Ostatnim punktem programu był słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów i nauczycieli.