III Mityng Lekkoatletyczny

We wrześniu odbył się III Mityng Lekkoatletyczny zorganizowany przez UKS "Relaks". Zawody przeprowadzili nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Siechnicach - Panie Magdalena Kucharska, Iwona Lisowska i Pan Kuba Jasiński oraz nauczyciele ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Siechnicach - Pani Katarzyna Haśkiewicz i Pan Adam Nadbrzeski. Projekt zajęć lekkoatletycznych w organizowanych szkołach, jak i medale na mityng finansowane było z budżetu Gminy Siechnice.Warto nadmienić, że uczniowie SP nr 2, biorąc udział w Powiatowej Lidze Lekkoatletycznej osiągają po raz kolejny bardzo dobre wyniki. W klasyfikacji generalnej zarówno chłopcy jak i dziewczęta zajęli 3 miejsce. Indywidualne wyniki naszych uczniów:
1000m - Michał Kubacki - 2 miejsce
1000m - Wojciech Haładewicz - 3 miejsce
1000m - Tomasz Łakota - 5 miejsce
100m dziewcząt - Natalia Nykel - 3 miejsce
Skok w dal dziewcząt - Natalia Wysocka - 2 miejsce
Skok w dal chłopców - Kuba Birnbach - 1 miejsce
300m dziewcząt - Ola Kowalik - 2 miejsce
600m dziewcząt - Gabrysia Grys - 5 miejsce
Sztafeta 4x100m dziewcząt - 3 miejsce (Czyżak, Hajdaczuk, Wysocka, Nykel)
Sztafeta 4x100m chłopców - 1 miejsce (Birnbach, Domagała, Szuber, Bednarz).
Ponadto SP nr 2 reprezentowali - Oliwier Wójtowicz, Julia Niżyńska, Adrian Jadowski, Mateusz Stasiuk. Opiekunem grupy była p. Marta Piłat

Powiązane osiągniecia