Bieg dla Niepodległej

Program Biegu dla Niepodległej:

1. Spotkanie uczestników biegu 24 października 2018r. o godz. 11.00 pod pomnikiem Juliusza Słowackiego.
  2. Sprawdzenie listy obecności placówek zgłoszonych do udziału w Biegu dla Niepodległej
    i ustawienie uczestników wg porządku (przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie) oraz wręczenie każdej placówce puzzla, który będzie częścią obrazu układanego wspólnie pod Urzędem Wojewódzkim.
  3. O godz. 11.25 złożenie kwiatów pod Pomnikiem Juliusza Słowackiego.
  4. O godz. 11.30 start biegu trasą wyznaczoną w Parku Słowackiego.
  5. ok. godz. 11.50 zakończenie biegu pod Pomnikiem Ofiar Zbrodni Katyńskiej i wspólne złożenie kwiatów.
  6. Przejście uczestników pod Urząd Wojewódzki.
  7. O godz. 12.00 spotkanie z Wojewodą Dolnośląskim i Dolnośląskim Kuratorem Oświaty.
  • uroczyste odśpiewanie czterech zwrotek Hymnu,
  • wspólne odśpiewanie dwóch patriotycznych pieśni: „Hej, hej ułani” i „Piechota”,
  • wspólne ułożenie obrazu z puzzli,
  • wykonanie pamiątkowego zdjęcia,
  • rozdanie dyplomów uczestnictwa oraz upominków

Naszą szkołę podczas Biegu reprezentowali: Michał Kubacki kl. 3b, Wojciech Haładewicz kl. 3a, Hubert Domagała kl. 3a.

Obsługa fotograficzna imprezy: Szkolne Koło Fotograficzne.

Opiekun: Witold Szymański